Bu Tarz Benim Yarışması Nazlı Hamarat Kimdir?

Aktüel, Tv 26 Ocak 2015
1500

Bu tarz yarışması Acun Ilıcalı’nın kanalı Tv8 geçtikten sonra yine izlenme rekorları kırmaya devam ediyor.Her yarışmada olduğu gibi bu yarışmada da öne çıkan sivrilen karakterler var olmaya devam ediyor.1 sezon Bu Tarz yarışmasında Özlem Özden’den sonra 2 sezonda da Nazlı Hamarat banko yarışmacı olarak ön planda..
Nazlı Hamarat’a aslında göz aşinalığınız olabilir çünkü kendisi daha önce basında 40 bin dolarlık yüzüğüyle jet ski yapması ile dikkat çekmişti.Bir diğer dikkat çekici haber ise Nazlı Hamarat’ın Necati Şaşmaz’ın kardeşi Emre Şaşmaz’ın eski eşi olması..

nazli-hamarat-bu-tarz-benim
Bu tarz benim yarışmasında güzelliği ve giyim tarzı ile dikkatleri çekmeyi başaran Nazlı Hamarat kimdir?1988 doğumlu olan Nazlı Hamarat Ege üniversitesi radyo, sinema ve televizyon bölümünden mezundur.Kısa ve başarısız bir spikerlik deneyiminden sonra moda ve tasarım konularına merak sarmış hatta Bu Tarz Benim yarışmasına kürk konseptli kendi tasarımı olan kıyafetle katılmıştı.

nazli-hamarat-kurk-konsept

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Bu Tarz Benim Yarışması Nazlı Hamarat Kimdir?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7674
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1236

Sponsor Bağlantılar