2016’da Vizyona Girecek Filmler

Sinema 01 Ocak 2016
1463

2015’i geride bıraktık..Yepyeni umutlar ve dileklerle 2016’ya giriş yaptık bile..Sinemaseverler için 2016 yılında vizyona hangi filmlerin gireceğine dair güzel bilgiler bu yazının içerisinde yer alacak.
2016’da vizyona girecek ve gerçek hikayeye dayanan filmler hangileri işre detaylar!
THE FOREST

the_forest
Genç bir kadın ikiz kardeşini Japonya`daki ormanlarda ararken kendini paranormal güçlerin arasında bulur.
Oyuncular: Natalie Dormer, Eorin Macken, Stephanie Voght
Yayınlanma tarihi:6 Mayıs 2016
13 HOURSTHE SECRET SOLDİERS OF BENGHAZİ
Michael Bay`in yönetmenliğini üstlendiği, 2012 yılında Libya`nın Bingazi şehrinde bulunan Amerikan üssüne yapılan saldırıyı konu alan filmin başrollerinde John Krasinski, Dominic Fumusa, Max Martini bulunuyor.
Oyuncular: John Krasinski, Pablo Schreiber, Toby Stephens
Yayınlanma tarihi:4 Mart 2016
THE FİNEST HOURS

The_Finest_Hours
Sahil güvenlik tarihinde en büyük gemi kurtarma operasyonunu konu alan heyecan ve macera dolu gerçek bir hikâyeden uyarlama olan film de Chris Pine, Casey Affleck, Ben Foster, Holliday Grainger, John Ortiz ve Eric Bana rol alıyor.
Yayınlanma tarihi:29 Ocak 2016
EDDİE THE EAGLE
Film, İngiltere tarihindeki en ünlü kayak atlamacı Michael Edwards nam-ı değer Eddie the Eagle’ın ilham verici üstün başarısını konu ediniyor.Taron Egerton, Eddie the Eagle’ ı rolü ile karşımıza çıkarken; Hugh Jackman ise Eddie’ nin Calgary Olimpiyatlarına hazırlanması için yardım eden bir kayak atlama uzmanı canlandırıyor.
Yayınlanma tarihi:1 Nisan 2016
WHİSKEY TANGO FOXTROT
Gerçek bir hikayeden beyazperdeye uyarlanan filmde bir gazetecinin Afganistan ve Pakistan`da yaşadıkları anlatılıyor. Başrollerde;Tina Fey,Billy Bob Thornton,Margot Robbie,Martin Freeman yer alıyor.
Yayınlanma tarihi:14 Mart 2016
SNOWDEN
Luke Harling ile Anatoly Kucherena`nın yazdığı iki farklı kitabı kendisine kaynak alan Snowden, Eski bir CIA çalışanı olan Edward Snowden`in, yapılanma hakkında yaptığı asrın ifşasını konu alıyor. Binlerce CIA dosyasını yayan ve basınla paylaşan Snowden`in yaşamının bu sansasyonel evresine değinecek olan filmde Joseph Gordon-Levitt, Shailene Woodley ve Melissa Leo yer alıyor.
Yayınlanma tarihi:13 MAYIS 2016
THE FREE STATE OF JONES

state_of_jones
Yönetmenliğini Gavin Ross`un üstlendiği film, Lincoln döneminde patlak veren Sivil Savaş`ı perdeye aktarıyor. Filmin başrolündeyse Matthew McConaughey yer alıyor.
Yayınlanma tarihi:13 MAYIS 2016
MASTERMİNDS
Owen Wilson’un yer aldığı filmde Amerika tarihinin en büyük banka soygunu anlatılıyor.
Yayınlanma tarihi:30 Eylül 2016
GENİUS
Max Perkins`in günlüklerinden beyazperdeye aktarılan film, Scribner editörünün otobiyografik ögelerle bezeli hayat hikayesini ön plana alıyor. Filmin kadrosunda, Jude Law, Colin Firth ve Nicole Kidman gibi isimler yer alıyor.
Vizyon tarihi henüz belli değil

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“2016’da Vizyona Girecek Filmler” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Esra İnal ile 8 Saniye

Esra İnal ile 8 Saniye

05 Mart 2015
1459

Sponsor Bağlantılar