Hayat Şarkısı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Dizi 16 Mart 2016
1691

Son günlerin en çok ilgi çeken dizisi Hayat Şarkısı nerede çekiliyor?Herkesin merak ettiği dizi hakkında işte detaylar…
Başrollerinde Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Tayanç Ayaydın, Ecem Özkaya ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın paylaştığı ‘Hayat Şarkısı’ hikayesiyle olduğu kadar kullanılan mekanlarıyla da dikkat çekiyor.
Diinin bazı bölümleri Almanya’da çekildiğinden dolayı çekilen ev Mudo Consept ile dizayn edildiği ve tasarımı ise Emine İnan ve ekibinin üstlendiği açıklandı.

hayat_sarkisi_mekan
Hülya ve Kerim’in hikayesi ise İstanbulda devam ediyor?Bu harika ev nerede peki?Diziye ev sahipliği yapan Beyaz Köşk Bebek’te bulunuyor.19. yy’ın sonlarında Muhtar Paşa tarafından yapılan ve 1995 yılında çöken köşk, 5 yıl sonra ise aslına uygun olarak yeniden inşa edildi.Daha önce Hayat şarkısı dizisinde kullanılan köşk,3500 m2’lik arazi içinde 800 m2 kapalı alana sahip olan yapının mülkiyeti 2010 yılından beri İnca Bilişim’e ait..
Osmanlı mimarisinin izlerini taşıyan ve ihtişamı ile göz kamaştıran köşk, 10 kişilik bir ekip tarafından dizi karakterine uygun olarak 1 ayda dekore edildi.Mekanın tasarım ve uygulamasını Sanat yönetmeni Emine İnan üstlendi.

hayat_sarkisi_bebek_kosk

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Hayat Şarkısı Dizisi Nerede Çekiliyor?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Kösem Sultan Dizisi Rengarenk

Kösem Sultan Dizisi Rengarenk

19 Temmuz 2015
1436

Sponsor Bağlantılar