Burcumuzun Etkisi

Genel 25 Ağustos 2016
1060

Birinden hoşlanmaya başladığınızı anladığınız anda ne yaparsınız? Ayaklarınız yerden kesilir, karnınızda kelebekler uçuşur, tüm bu olanları kendinize itiraf etmekte zorlanırsınız, şaşkınlıkla mutluluk arasında gidip gelirsiniz değil mi? Evet, bunlar hemen hemen hepimizin geçirdiği evreler ancak benim bahsettiğim konu tüm bunlardan daha farklı. Mesela, ben gerçekten emin olup olmadığım konusunda önce kendimi sorgularım. Eğer karşımdakinden ve kendimden emin olmuşsam da sonu gelmeyen bir araştırma süreci başlar benim için. Öncelikle de mutlaka ama mutlaka burç uyumumuza bakarım.
Herkes bu konuya benim kadar önem veriyor mu bilmiyorum ama ben astrolojiye, burçlara ve onun etkilerine gerçekten sonuna kadar inanan biriyim. Bu yüzden de bu aşama benim olmazsa olmalarımdan biridir diyebilirim. Çünkü bana göre ikili ilişkilerde sevgi de çatışma da kişilerin karakter savaşlarından kaynaklanıyor ve şüphesiz ki buna da en çok burçlarımız ve ondan ötürü taşıdığımız karakteristik özellikler etki ediyor. Bu yüzden bir ilişki mutlu bir şekilde yürür mü, yoksa anlaşmazlıklarla son mu bulur sorularının cevaplarını burç uyumu haritalarına bakarak alabildiğimizi düşünüyorum.
Bildiğiniz gibi bir aslan burcu kadınıyım ve aslan burcu, burçlar arasında hırslı ve özgüveni en yüksek burçlardan biri olarak bilinir. Aynı zamanda cömert, gururlu, inatçı, sevdiğini koruyup kollayan ve samimiyete önem veren yapısı ile de şövalye ruhu taşıdığımız bile söylenir. Bana kalırsa ben burcumun özelliklerini fazlasıyla taşıyan biriyim ve yıldızların etkisine de inandığım için her gün mutlaka burç yorumlarını takip ederim. Elimden geldiğince hayatımın dönüm noktalarında yıldızların etkisini dikkate alır, önemli kararlarımı buna göre vermeye çalışırım. Ancak bildiğiniz gibi şu sıralar piyasada kendini astrolog olan lanse eden birçok köşe ve blog yazarı var. Hangisinin önerilerini dikkate alacağımız konusunda kafa karışıklığı yaşamamız çok normal. Hele de hayatımızı bu denli yakından ilgilendiren yorumların işin ehli kişilerden çıkması benim için oldukça önemli bir nokta.

burclar
Bu güne kadar elimden geldiği kadarıyla her astrologun yorumlarını takip etmeye çalıştım. Bazılarını oldukça başarılı bulurken, bazılarının ise bilgilerini eksik bularak bana göre yanıltıcı yorumlar yapabildiğini fark ettim. Bu tabi ki benim yorumum. Ancak burçlarla benim gibi ilgilenen ve tavsiyelerime bugüne kadar güvenenler için size önerebileceğim en güvenli kaynak şüphesiz Elle dergisinin hazırladığı burç analizleri olacak. Hatta benim gibi aslan burcu olanlar, göz atarsanız ne kadar haklı olduğumu sizler de anlayacaksınız. Her gün hiç aksatmadan takip ettiğim bu sitede burçların özeliklerinden uzun uzun bahsediliyor. Bunun yanında da günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak ayrı ayrı hazırlanan burç yorumları ile sizleri nelerin beklediğini görebiliyorsunuz. Başarılı ve anlaşılır içerikleri ile bugüne kadar beni hiç yanıltmadığı ve müptelası yapabildiği için sizlere de gönül rahatlığı ile tavsiye ediyor, hepinize sevgi dolu günler diliyorum.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Burcumuzun Etkisi” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
OPENCART SANAL POS

OPENCART SANAL POS

14 Mayıs 2019
6063

Sponsor Bağlantılar